Elektronická zabezpečovací signaliace

Ochrana majetku

Neustálý nárůst kriminality v oblasti majetkové trestné činnosti a především vzrůstající počet kvalifikovaných případů krádeží vloupáním, kladou na ochranu majetku neustále větší požadavky.
Jedním z nejrozšířenějších způsobů ochrany majetku je instalace systému elektronické zabezpečovací signalizace (EZS).
Jednotlivé komponenty systému EZS jsou předkládány k posouzení akreditovaným zkušebnám. Tyto pak na základě výsledků provedených testů zařazují posuzované prvky do některé ze čtyř kategorií (určení pro objekty s nejvyššími, vyššími, průměrnými a nízkými riziky).

Nabízíme ucelenou řadu komponentů, umožňující komplexní řešení širokých požadavků na zabezpečení objektů. Všechna námi dodávaná zařízení jsou homologována pro provoz v ČR.
Provádíme návrh a instalaci, včetně pozáručních servisních služeb. Zabezpečíme jak malé objekty, tak středně velké aplikace i sběrnicové systémy pro řešení nejnáročnějších aplikací s návazností na vyhodnocení jednotlivých událostí na PC. Podle přání zákazníka můžeme zajistit dodávku a instalaci všech běžných systémů

Pro všechny stupně zabezpečení nabízíme následující široký sortiment:

pohybové detektory (PIR detektory, duální detektory, infrapasívní a duální detektory se speciálními algoritmy vyhodnocení signálu, stropní detektory pohybu), infrazávory, detektory tříštění skla, kouřové detektory, vibrační detektory na ochranu zdí a trezorů, magnetické kontakty, detektory předmětové ochrany, tísňové hlásiče, teplotní detektory, detektory plynu, detektory pohybu se skrytou kamerou a mikrofonem, automatické telefonní hlásiče (automaticky vyvolávají naprogramovaná telefonní čísla do libovolné telekomunikační sítě a předávají audiozprávu o poplachovém stavu), sirény, majáky, doplňky a příslušenství: instalační krabice s ochranným kontaktem, přídavné klávesnice, transformátory, akumulátory, kryty na zdroje, bezdrátové detektory.

Dodávané systémy :

Jablotron

Created by © 2009 - 2024ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign TOPlist